Oferta

Rozpoczęcie działalności „ACCISUS” to rok 2000. Od początku głównym kierunkiem rozwoju firmy było wspieranie i obsługa małych i średnich przedsiębiorstw ze szczególnym uwzględnieniem mikro–podmiotów gospodarczych. Zamiarem założyciela „Accisus” było stworzenie firmy zapewniającej właścicielom podmiotów gospodarczych skoncentrowanie uwagi na rozwoju własnego przedsiębiorstwa, firmy, która przejmie procedury związane z zagadnieniami księgowości, analizy podatków, ewidencji księgowych, rozliczeń kadrowo-płacowych. Idea ta została w pełni osiągnięta i poszerzona o pozyskiwanie źródeł finansowania. Dynamiczny rozwój firmy zaowocował przekształceniem Accisus w „ACCISUS” BFP z obecną siedzibą w Legnicy przy ulicy Kościuszki 29/1.

Accisus BFP jest nowoczesną firmą zorientowaną na potrzeby klienta. Stosuje nowe technologie przekazu i komunikacji oszczędzające czas i pieniądze. Specjaliści skupieni wokół ACCISUS BFP posiadają wieloletnie doświadczenie. Firma współpracuje również z uznanymi towarzystwami Ubezpieczeniowymi zajmującymi się asekuracją podmiotów gospodarczych, towarzystwami wyspecjalizowanymi w ubezpieczaniu ryzyka wynikającego z prowadzenia działalności gospodarczej. Jako firma Accisus jest również asekurowana. Działa na podstawie certyfikatu wydanego przez Ministra Finansów RP.

Zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszą firmą.Postaramy się indywidualnie stworzyć odpowiednia ofertę dla Państwa, dającą maximum satysfakcji przy minimalnym zaangażowaniu czasowym z Państwa strony.


Zespól pracowników Accisus BFP