Finansowanie

Firma ACCISUS - stając naprzeciw oczekiwaniom małego i średniego przedsiębiorcy - postarała się o rzetelny dostęp do funduszy unijnych. W dobie naszej rzeczywistości, każdy podmiot gospodarczy (działający aktualnie, nowo utworzony lub rozpoczynający) powinien mieć dostęp do łatwego i taniego finansowania własnych inwestycji. W oparciu o budżet unijny na lata 2007- 2013 przygotowano różne programy finansowania działalności. Współpracownicy oraz podmioty współdziałające pomogą naszym klientom w analizie inwestycji oraz jej finansowania. ACCISUS oceni szanse projektu, odciąży od żmudnego wypełnienia wniosków wraz z dokumentami około inwestycyjnymi. Przeprowadzi obieg dokumentów od momentu przygotowania wniosku, przez złożenie, aż do decyzji instytucji akceptującej.

Historia z poprzednich lat nauczyła nas i Państwa, iż nie wszystkie fundusze przyznane zostały rozparcelowane pomiędzy przedsiębiorstwa. Niestety część funduszy wróciła z powrotem do struktur unijnych. ACCISUS pomoże w wykorzystaniu dotacji w zakresie jak najbardziej optymalnym. Mając na uwadze inwestycje przedsiębiorstw przygotowani jesteśmy na każdą ewentualność finansowania i rozwoju podmiotów. W oparciu o programy dla dolnego śląska przewidziano różnego rodzaju formy wspierania gospodarki. Między innymi są to fundusze na rozwój parku technologicznego lub jego innowacje, rozwój turystyki, rozpoczęcie lub rozszerzenie działalności, zarządzanie kapitałem ludzkim i wiele innych. Działając na nowoczesnych narzędziach telekomunikacyjnych możemy pozostać z Państwem w stałym kontakcie, szybko i sprawnie przeprowadzać ewentualne korekty wniosku czy inne uzgodnienia.

Accisus, oprócz dostępu do funduszy strukturalnych, przygotował również szeroką ofertę związaną z pozostałym finansowaniem działalności. Narzędzia finansujące zostały starannie opracowane dla podmiotu chcącego mieć stały dostęp do środków finansowania. Zaczynając od wyboru konta firmowego, poprzez kredyt gospodarczy lub inwestycyjny a kończąc na - rozwijającej się bardzo dobrze w Polsce - formy kredytowania czyli leasingu. Każdy przedsiębiorca może mieć dostęp do środków obrotowych w razie np. spadku sezonowego przychodów lub rozwijania, poszerzenia własnej działalności. Stając naprzeciw tym wymaganiom kadra oraz partnerzy ACCISUS oceni i wybierze dla Państwa odpowiednią ofertę dającą dostęp do środków finansowania lub urządzeń leasingowych.